Montaj Videoları
Arama
Flitreler
Online Satış
Kapat

Hakkımızda

                   Firmamız 1976 yılında oyuncak sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.Dolu,oyuncak üreticisi olarak yurt içi ve yurt dışı Pazar ağına ulaşıp üretim,pazarlama ve satış hizmetlerini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir.Bugün 70 ülkeye toplam üretiminin %55’ini ihraç etmektedir. 

                  Dolu,36 aylıktan küçük çocuklar için ve 3 yaşından büyük çocuklar için oyuncak ve çocuk gereçleri üretiminde lider konumunu sürdürmektedir.Dolu,TS 5217 , EN 71 standadına ve Sağlık BakanlığıOyuncak Yönetmeliğine uygun üretim yapmakta,çocuk sağlığına uygun hammadde ve yarı mamül kullanmaktadır. Dolu ürünleri uluslar arası onaylı kuruluş olan TÜV Rheinland ve İntertek labarotuarlarında test edilmiş olup CE işareti taşımaktadır.

                   Dolu,yurt içi ve yurt dışı alanda yukarıda bahsi geçen şekilde plastik oyuncak üretimi ile ilgili çalışmalarını bir kalite sistemi içerisinde gerçekleştirir. Şirketin ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda , mevcut Pazar ağı içerisinde stratejisini korumak ve müşteri memnuniyetini yakalamak amacıyla gerekli organizasyonları oluşturur,gerekli planlamayı yapar ve öngörülen ürün/hizmet üretir. Dolu,yaptığı işi ,verdiği hizmeti kusursuz ve verimli olarak gerçekleştirmenin çabası içerisindedir.Personelini sürekli eğitim programlarıyla bilinçlendirmekle ve yetiştirmektedir.

                   Dolu’nun kalite politikası iddalı;vizyonu çağdaş ; misyonu ileriye dönüktür.

                   Dolu,çalışanlarının yetkinliğini ve mutluluğunu , müşterilerinin memnuniyetini,şirketin faaliyet alanında lider kılınmasını,sosyal çevreye duyarlılık bilinci içerisinde kaliteli ve verimli üretim ve hizmetin sağlanmasını gerçekleştirmek için sürekli gelişimini gerçekleştirmeyi taahhüt etmiştir.

                   Saygılarımızla.